Piramida tzw. „ZDROWEGO ODŻYWIANIA” PRZYCZNĄ główną PANDEMII CUKRZYCY w Polsce i MIAŻDŻYCY!!

 

Nowa20Piramida JAROSZA

 

Oto do czego doprowadziła nas, nie tylko Polaków, tzw. „PIRAMIDA ZDROWEGO ODŻYWIANIA”, konkretnie NOWA PIRAMIDA, którą promuje prof. Mirosław Jarosz (i jego…żona..), dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia, wtóruje mu prof. Tatoń , oraz prof.Wender-Ożegowska z Uniwesytetu Medycznego w Poznaniu , oraz wierzyć się nie chce, że też..profesor dr hab. Rafał Wójciak, też z tegoż Uniwesytetu… WSZYSCY oni leczą cukrzycę …cukrem z tej PIRAMIDY,żeby wywołany nadmiarem zjedzonych za ich „uczonymi poradami”nadmiar cukru we krwi swych „ofiar” zbijać za chwilę…INSULINĄ!!. A nie lepiej, państwo profesorstwo ograniczyć WĘGLOWODANY do 50 – 70 gram na dobę, zamiast zalecanych przez Was nawet 350 do 500 gram w bilansie dnia, chorego przecież właśnie na cukrzycę cukrzyka??.. A PRZYCZYNĄ JEDYNĄ i GŁÓWNĄ od roku 1980 narastającej w Polsce i na całem świecie PANDEMII CUKRZYCY, MIAŻDŻYCY i ..RAKA są wprowadzone TYLKO ZALECENIA!!! żywieniowe dla Amerykanów (Dietary Guidelines for Americans- ogłoszone przez USDA Ministerstwo Rolnictwa USA) w lutym 1980 roku. W ten sposób powstała pierwsza w historii oficjalna „piramida żywieniowa.” ( WYSOCEWEGLOWODANOWA!!!
W USA, kraju , który tak bezmyślnie […] we wszystkim naśladujemy , wybuchła prawdziwa epidemia otyłości i chorób cywilizacyjnych.
Liczba chorych na cukrzycę typu II w latach 1980-2006 prawie się potroiła, wzrastając od 5,6 do 16,8 miliona. Obecnie ponad dwie trzecie ludności ma problem z nadwagą lub otyłością. Szczególnie niepokojący jest wzrost otyłości brzusznej u mężczyzn prowadzący do chorób serca, nadciśnienia i cukrzycy. W latach 1980-2000 potroiła się liczba dzieci otyłych w wieku 11-19 lat. Światowa Organizacja Zdrowia [WHO] ostrzega, że czas życia tych dzieci będzie krótszy od czasu życia ich rodziców.
A  jak jest w REALU?..Poniżej wyniki i „sukcesy”,odniesione na deklarowanym przez Instytut Jarosza na polu walki z cukrzycą, zastosowanymi produktami dla chwastożerców, od roku przystąpienia,czyli od 1980r.

Oto wyniki WYNIKI (owoce) „wysiłków’ podejmowanych przez medyków-diabetologów od roku 1975 w walce z, we współpracy z Instytutem Żywienia :
1) Cukrzycą– rok 1975 chorych : 15.400
1980 chorych tym właśnie roku do „walki” z Cukrzycą przystąpił Instytut prof.Jarosza
2006 chorych : 960.000
2015 chorych :3.500.000, doszło jeszcze za ten czas „leczenia” 5.200.000 ze stanem STWIERDZONYM- przedcukrzycowym..

2)Choroby UKŁADU KRĄŻENIA:
1970 rok 580.000 chorych
1980 rok 969.000 chorych- w tym właśnie roku do „walki” z Chorobami Ukladu Krążenia przystąpił Instytut prof.Jarosza
2006 rok 4.400.000 chorych
2015 rok 8.000.000 chorych..w ten spodób miała przebiegać deklarowana przez pana profesora realizacja szans na zdrowe życie Polaków??..

3)NOWOTWORY ZŁOŚLIWE:
1970 rok 56.000 chorych
1980 rok 64.500 chorych w tym właśnie roku do „walki” z Chorobami Nowotworowymi przystąpił Instytut prof.Jarosza
2000 rok 115.000 chorych
2006 rok 250.000 chorych
2015 rok uzupełnimy dane…(po)PROSIMY Instytut prof. Jarosza o aktualne dane

Oznacza to,że ..UWAGA!!!, w samej tylko Polsce ilość chorych na cukrzycę WZROSŁA 50- (pięćdziesiąt RAZY!!) Przez TYLKO 35 lat (od 1980 roku)BEZMYŚLNEGO (za)STOSOWANIA się do zaleceń NIEPRZEBADANEJ DO DZiŚ przez ŻADEN Uniwersytet Medyczny w Polsce , a promowanej przez wszystkie tzw. autorytety medyczne,łącznie z tabunami diabetologów i lekarzy?..pierwszego kontaktu, a podrzuconej nam przez Amerykanów i BEZMYŚLNIE nadal w Polsce stosowanej tzw. „PIRAMIDY ZDROWEGO ODŻYWIANIA”..

To tylko niektóre skutki brakującej im wiedzy, aby wygrać chociażby pojedynek z cukrzycą..
Jak to możliwe, aby stan, który właściwie nie jest chorobą, a tak naprawdę objawem,
zbierał w naszym kraju takie żniwo?

Dalszy ciąg wypowiedzi Jarosza :

„Mam nadzieję, że opracowanie nowej piramidy IŻŻ i jej upowszechnianie w społeczeństwie przyczynią się do poprawy zdrowia publicznego w Polsce i zmiany nawyków żywieniowych na bardziej prozdrowotne. Powszechna edukacja żywieniowa jest niezwykle istotna i konieczna, zwłaszcza że borykamy się obecnie z epidemią otyłości i powiązanych z nią chorób przewlekłych, a poradnictwo dietetyczne nie jest niestety refundowane przez NFZ -” podkreśla prof. Mirosław Jarosz.

Podczas organizowanego przez IŻŻ I Narodowego Kongresu Żywieniowego(styczeń 2016 rok) przedstawione zostały również wyniki badań IŻŻ nad zależnością pomiędzy sposobem żywienia a długością życia Polaków, oraz wzrost skuteczności leczenia wielu chorób.”Wiodącym czynnikiem jest jednak poprawa sposobu żywienia”- konkluduje prof. Mirosław Jarosz.
Patrz na wykres kołowy na samej górze strony ,czym zalecają ONI karmić, JUŻ CHOREGO NA CUKRZYCĘ!!??..Za chwilę kardiolog, zaleci…STATYNY?!!, z powodu NADMIARU…trójglicerydów, na które organizm, nawet zdrowego jeszcze człowieka bedzie musiał przerobić NADMIAR do niczego NIEPOTRZEBNYCH cukrów we krwi. Czy Polacy, karmieni takimi BZDURAMI, nie dowiedzą się wkrótce, że są ofiarami,narzucanego przez Was..”HOLOCAUSTU WYSOCEWĘGLOWODANOWERGO?”?!!..A Pańskie ostatnie Seminarium w AWF-ie w Gorzowie Wlkp. nazwał Pan..”..jedz zdrowo, pokonaj CUKRZYCĘ”..

Zapytać chcę Pana Prof.(ana) dr hab.MEDYCYNY RAFAŁA WÓJCIAKA : „Czy wyleczył Pan TRWALE chociaż JEDNEGO CUKRZYKA??!!produktami reklamowanymi w „PIRAMIDZIE” z cukrzycy??..Proszę o PUBLICZNĄ ODPOWIEDŻ..

 

 

Tak powszechna w tej chwili fala „tsunami”niepłodności zalewająca nasz kraj ( dotyczy 3 i pół miliona wzrastającej!! ilości niepłodnych par)) jest (s)powodowana ZŁYM składem jakościowym pożywienia, właśnie przez profesorów z waszego Instytutu zalecanym.
Za pół godziny cukier
ten zostanie zamieniony w złogi trójglicerydowe i
cholesterolowe w tętnicach i np. naczyniach
wieńcowych serca , rujnujące i organizm
przyszłej matki i..-(płód) jej przyszłego dziecka!!!
Tym sposobem, przekarmieni węglowodanami,
podobnie jak dzieci w szkołach DROŻDŻÓWKAMI
od prof. Zembali, produkowani są przyszłe tysiące
pacjentów, NIEPOTRZEBNYCH kalek, którzy
czekać będą na operacje kardiologiczne, czy
cukrzycowe „leczenia”amputacjami kończyn ofiar
nadmiaru polecanych do konsumpcji przez Was i
diabetologów nadmiaru i bez umiaru WĘGLOWODANÓW.
Panie Profesorze. Czas zbudzić się z letargu. Filmiki, jakże pouczające!! dołączamy w zakładkach, polecając je pańskim współpracownikom..

One thought on “Piramida tzw. „ZDROWEGO ODŻYWIANIA” PRZYCZNĄ główną PANDEMII CUKRZYCY w Polsce i MIAŻDŻYCY!!

 1. Oto do czego doprowadziła nas, nie tylko Polaków, tzw. „PIRAMIDA ZDROWEGO ODŻYWIANIA”, konkretnie NOWA PIRAMIDA, którą promuje prof. Mirosław Jarosz (i jego…żona..), dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia, wtóruje mu prof. Tatoń , oraz prof.Wender-Ożegowska z Uniwesytetu Medycznego w Poznaniu , oraz wierzyć się nie chce, że też..profesor dr hab. Rafał Wójciak, też z tegoż Uniwesytetu… WSZYSCY oni leczą cukrzycę …cukrem z tej PIRAMIDY,żeby wywołany nadmiarem zjedzonych za ich „uczonymi poradami”nadmiar cukru we krwi swych „ofiar” zbijać za chwilę…INSULINĄ!!. A nie lepiej, państwo profesorstwo ograniczyć WĘGLOWODANY do 50 – 70 gram na dobę, zamiast zalecanych przez Was nawet 350 do 500 gram w bilansie dnia, chorego przecież właśnie na cukrzycę cukrzyka??.. A PRZYCZYNĄ JEDYNĄ i GŁÓWNĄ od roku 1980 narastającej w Polsce i na całem świecie PANDEMII CUKRZYCY, MIAŻDŻYCY i ..RAKA są wprowadzone TYLKO ZALECENIA!!! żywieniowe dla Amerykanów (Dietary Guidelines for Americans) ogłoszone przez USDA w lutym 1980 roku. W ten sposób powstała pierwsza w historii oficjalna „piramida żywieniowa.” ( WYSOCEWEGLOWODANOWA!!!
  W USA, kraju , który tak bezmyślnie […] we wszystkim naśladujemy , wybuchła prawdziwa epidemia otyłości i chorób cywilizacyjnych.
  Liczba chorych na cukrzycę typu II w latach 1980-2006 prawie się potroiła, wzrastając od 5,6 do 16,8 miliona. Obecnie ponad dwie trzecie ludności ma problem z nadwagą lub otyłością. Szczególnie niepokojący jest wzrost otyłości brzusznej u mężczyzn prowadzący do chorób serca, nadciśnienia i cukrzycy. W latach 1980-2000 potroiła się liczba dzieci otyłych w wieku 11-19 lat. Światowa Organizacja Zdrowia [WHO] ostrzega, że czas życia tych dzieci będzie krótszy od czasu życia ich rodziców.

  Uwaga!!! Do dziś, żadna uczelnia w Polsce, czy na świecie nie zrobiła badań, czy wprowadzone do wyżywienia DUŻE ilości WĘGLOWODANÓW REGENERUJĄ , czy jak PANDEMIE cukrzycy i otyłości na to wskazują – DEGENERUJĄ i RUJNUJĄ zdrowie ludziom!!??..

  Oto wyniki WYNIKI (owoce) „wysiłków’ podejmowanych przez medyków-diabetologów polskich od roku 1975 w walce z:
  1) Cukrzycą- rok 1975 chorych : 15.400
  2006 chorych : 960.000
  2015 chorych :3.500.000, doszło jeszcze za ten czas „leczenia” 5.200.000 ze stanem STWIERDZONYM- przedcukrzycowym..

  2)Choroby UKŁADU KRĄŻENIA:
  1970 rok 580.000 chorych
  2006 rok 4.400.000 chorych
  2015 rok 8.000.000 chorych..

  3)NOWOTWORY ZŁOŚLIWE:
  1970 rok 56.000 chorych
  2000 rok 115.000 chorych
  2006 rok 250.000 chorych
  2015 rok uzupełnimy dane…

  Oznacza to,że ..UWAGA!!!, w samej tylko Polsce ilość chorych na cukrzycę WZROSŁA 54 (pięćdziesiąt cztery RAZY!!) Przez TYLKO 35 lat BEZMYŚLNEGO (za)STOSOWANIA się do zaleceń NIEPRZEBADANEJ DO DZiŚ przez ŻADEN Uniwersytet Medyczny w Polsce , a promowanej przez wszystkie tzw. autorytety medyczne,łącznie z tabunami diabetologów i lekarzy?..pierwszego kontaktu, a podrzuconej nam przez Amerykanów i BEZMYŚLNIE nadal w Polsce stosowanej tzw. „PIRAMIDY ZDROWEGO ODŻYWIANIA”..

  Tłuszcze nie są szkodliwe, oszukano nas! To cukier i lansowana od 1980r przez, Ancela Keys’a i senatora McGoverna,tzw. „Zdrowa Piramida Żywieniowa” odpowiada za PANDEMIE otyłości, chorób seca i układu krążenia, zawałów, udarów!! To cukier, zalecany BEZMYŚLNIE przez polski INSTYTUT ŻYWNOŚCI i ŻYWIENIA, współpracujący aktywnie ze Światową Organizacją (naszym zdaniem UTRATY) Zdrowia (WHO), z upoważnieniem dyrektora tego(ż) Instytutu , prof. Mirosława …JAROSZA, przy wsparciu (dotychczsowych- mamy nadzieję..) Ministrów..Zdrowia, są ODPOWIEDZIALNI , za WDRAŻ(a)NIE?!, tej Globalnie (szkodliwej) Strategi WHO, dotyczącej ŻYWIENIA..To cukier w różnych postaciach przez nich lansowany, ZABIJA nas na raty..

  Patrz na wykres kołowy na samej górze strony ,czym zalecają ONI karmić, JUŻ CHOREGO NA CUKRZYCĘ!!??..Za chwilę kardiolog, zaleci…STATYNY?!!, z powodu NADMIARU…trójglicerydów, na które organizm, nawet zdrowego jeszcze człowieka bedzie musiał przerobić NADMIAR do niczego NIEPOTRZEBNYCH cukrów we krwi. Czy Polacy, karmieni takimi BZDURAMI, nie dowiedzą się wkrótce, że są ofiarami,narzucanego przez Was..”HOLOCAUSTU WYSOCEWĘGLOWODANOWERGO?”?!!..A Pańskie ostatnie Seminarium w AWF-ie w Gorzowie Wlkp. nazwał Pan..”..jedz zdrowo, pokonaj CUKRZYCĘ”.. Zapytać chcę Pana Prof.(ana) dr hab.MEDYCYNY RAFAŁA WÓJCIAKA : „Czy wyleczył Pan TRWALE chociaż JEDNEGO CUKRZYKA??!!produktami reklamowanymi w „PIRAMIDZIE” z cukrzycy??..Proszę o PUBLICZNĄ ODPOWIEDŻ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *