Fragmenty I Ogólnoświatowego Zjazdu Optymalnych w Kiekrzu k/Poznania w kwietniu 2001 r. Wystąpienie Jana Krasnowolskiego.

KOLOWY CUKRZYKA

 

 

Blaszki miażdżycowe w tętnicach chorego na „stopę cukrzycową” , zakwalifikowanego do „leczenia”przez diabetologa w..”tartaku” , czyli do..AMPUTACJI.

Oto do czego doprowadziła nas, nie tylko Polaków, tzw. „PIRAMIDA ZDROWEGO ODŻYWIANIA”, konkretnie NOWA PIRAMIDA, którą promuje prof. Mirosław Jarosz (i jego…żona..), dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia, wtóruje mu prof. Tatoń , oraz prof.Wender-Ożegowska z Uniwesytetu Medycznego w Poznaniu , oraz wierzyć się nie chce, że też..profesor dr hab. Rafał Wójciak, też z tegoż Uniwesytetu… WSZYSCY oni leczą cukrzycę …cukrem z tej PIRAMIDY,żeby wywołany nadmiarem zjedzonych za ich „uczonymi poradami”nadmiar cukru we krwi swych „ofiar” zbijać za chwilę…INSULINĄ!!. A nie lepiej, państwo profesorstwo ograniczyć WĘGLOWODANY do 50 – 70 gram na dobę, zamiast zalecanych przez Was nawet 350 do 500 gram w bilansie dnia, chorego przecież właśnie na cukrzycę cukrzyka??.. A PRZYCZYNĄ JEDYNĄ i GŁÓWNĄ od roku 1980 narastającej w Polsce i na całem świecie PANDEMII CUKRZYCY, MIAŻDŻYCY i ..RAKA są wprowadzone TYLKO ZALECENIA!!! żywieniowe dla Amerykanów (Dietary Guidelines for Americans) ogłoszone przez USDA w lutym 1980 roku. W ten sposób powstała pierwsza w historii oficjalna „piramida żywieniowa.” ( WYSOCEWEGLOWODANOWA!!!
W USA, kraju , który tak bezmyślnie […] we wszystkim naśladujemy , wybuchła prawdziwa epidemia otyłości i chorób cywilizacyjnych.
Liczba chorych na cukrzycę typu II w latach 1980-2006 prawie się potroiła, wzrastając od 5,6 do 16,8 miliona. Obecnie ponad dwie trzecie ludności ma problem z nadwagą lub otyłością. Szczególnie niepokojący jest wzrost otyłości brzusznej u mężczyzn prowadzący do chorób serca, nadciśnienia i cukrzycy. W latach 1980-2000 potroiła się liczba dzieci otyłych w wieku 11-19 lat. Światowa Organizacja Zdrowia [WHO] ostrzega, że czas życia tych dzieci będzie krótszy od czasu życia ich rodziców.

Uwaga!!! Do dziś, żadna uczelnia w Polsce, czy na świecie nie zrobiła badań, czy wprowadzone do wyżywienia DUŻE ilości WĘGLOWODANÓW REGENERUJĄ , czy jak PANDEMIE cukrzycy i otyłości na to wskazują – DEGENERUJĄ i RUJNUJĄ zdrowie ludziom!!??..

Oto wyniki WYNIKI (owoce) „wysiłków’ podejmowanych przez medyków-diabetologów polskich od roku 1975 w walce z:
1) Cukrzycą- rok 1975 chorych : 15.400
2006 chorych : 960.000
2015 chorych :3.500.000, doszło jeszcze za ten czas „leczenia” 5.200.000 ze stanem STWIERDZONYM- przedcukrzycowym..

2)Choroby UKŁADU KRĄŻENIA:
1970 rok 580.000 chorych
2006 rok 4.400.000 chorych
2015 rok 8.000.000 chorych..

3)NOWOTWORY ZŁOŚLIWE:
1970 rok 56.000 chorych
2000 rok 115.000 chorych
2006 rok 250.000 chorych
2015 rok uzupełnimy dane…

Oznacza to,że ..UWAGA!!!, w samej tylko Polsce ilość chorych na cukrzycę WZROSŁA 54 (pięćdziesiąt cztery RAZY!!) Przez TYLKO 35 lat BEZMYŚLNEGO (za)STOSOWANIA się do zaleceń NIEPRZEBADANEJ DO DZiŚ przez ŻADEN Uniwersytet Medyczny w Polsce , a promowanej przez wszystkie tzw. autorytety medyczne,łącznie z tabunami diabetologów i lekarzy?..pierwszego kontaktu, a podrzuconej nam przez Amerykanów i BEZMYŚLNIE nadal w Polsce stosowanej tzw. „PIRAMIDY ZDROWEGO ODŻYWIANIA”..

Tłuszcze nie są szkodliwe, oszukano nas! To cukier i lansowana od 1980r przez, Ancela Keys’a i senatora McGoverna,tzw. „Zdrowa Piramida Żywieniowa” odpowiada za PANDEMIE otyłości, chorób seca i układu krążenia, zawałów, udarów!! To cukier, zalecany BEZMYŚLNIE przez polski INSTYTUT ŻYWNOŚCI i ŻYWIENIA, współpracujący aktywnie ze Światową Organizacją (naszym zdaniem UTRATY) Zdrowia (WHO), z upoważnieniem dyrektora tego(ż) Instytutu , prof. Mirosława …JAROSZA, przy wsparciu (dotychczsowych- mamy nadzieję..) Ministrów..Zdrowia, są ODPOWIEDZIALNI , za WDRAŻ(a)NIE?!, tej Globalnie (szkodliwej) Strategi WHO, dotyczącej ŻYWIENIA..To cukier w różnych postaciach przez nich lansowany, ZABIJA nas na raty..
Patrz na wykres kołowy na samej górze strony ,czym zalecają ONI karmić, JUŻ CHOREGO NA CUKRZYCĘ!!??..Za chwilę kardiolog, zaleci…STATYNY?!!, z powodu NADMIARU…trójglicerydów, na które organizm, nawet zdrowego jeszcze człowieka bedzie musiał przerobić NADMIAR do niczego NIEPOTRZEBNYCH cukrów we krwi. Czy Polacy, karmieni takimi BZDURAMI, nie dowiedzą się wkrótce, że są ofiarami,narzucanego przez Was..”HOLOCAUSTU WYSOCEWĘGLOWODANOWERGO?”?!!..A Pańskie ostatnie Seminarium w AWF-ie w Gorzowie Wlkp. nazwał Pan..”..jedz zdrowo, pokonaj CUKRZYCĘ”.. Zapytać chcę Pana Prof.(ana) dr hab.MEDYCYNY RAFAŁA WÓJCIAKA : „Czy wyleczył Pan TRWALE chociaż JEDNEGO CUKRZYKA??!!produktami reklamowanymi w „PIRAMIDZIE” z cukrzycy??..Proszę o PUBLICZNĄ ODPOWIEDŻ..
Z czego powstaje CHOLESTEROL, a w szczególności jego podwyższony w organiżmie poziom?

‚Biochemia”Harpera podaje to (już) na studiach medycznych, a wcześniej uczniowie w ogólniakach to mogą przeczytać -BARDZO WYRAŻNIE :
Z cukru, jego NADMIARU..pod wpłwem..INSULINY.Najprostszą więc drogą do wyhamowania jego syntezy w formie nikomu niepotrzebnych ZŁOGÓW CHOLESTEROLOWYCH i MIAŻDZCOWYCH BLASZEK , jest OGRANICZENIE spożycia CUKRÓW we wszystkich postaciach, a w szcególności prostych… W 1-szej kolejności należy odstawić cukier z cukierniczek, oraz mąkę, oraz tożsame ..DROŻDŻÓWKI z glutenem, szczególnie te , które były proponowane przez lekarzy, podobno..”wybitnych” polskim dzieciom, z największa NADWAGĄ w europejskich szkołach. Trzeba wyjątkowej odwagi, żeby, będąc profesorem medycyny, do tego, podobno wybitnym KARDIOCHIRURGIEM?..publicznie zaproponować mąkę z margaryną i dżemem w środku na..ODCHUDZ(a)NIE??.. Czy w tym momencie , bo wzrośnie CHOLESTEROL podawać statyny mają kardiolodzy?, Panie Profesorze(Zembala), czy wystarczy nie zjeść tych „pychotek”zalecanych przez Pana ,tylko nieszczęście przynoszących póżniej w formie cukrzycy, niepłodnośći, czy miażdżycy jako KONSEKWENCJE, pańskich zaleceń(czy)medycznych??…JEDNA drożdżówka dżemikiem nafaszerowana , ważąca ok. 100 gram, upieczona na szkodliwym oleju roślinnym, -zalecana do spożywania w sklepikach szkolnych przez parę nieodpowiedzialnych medyków (wtedy)rządowych, podnosi poziom CUKRU we KRWI ze 110 mg% do 750!!! mg%..na kilka godzin. Kilkakrotnie wyższy poziom w nadmiarze wyrzucanej przez tyle godzin INSULINY, powoduje kompletne rozlegulowanie DZIEWCZYNKOM wszystkich pięciu GRUCZOŁOW DOKREWNYCH, , a w SZCZEGÓLNOŚCI zaś patogenny (niedo)rozwój najważniejszego gruczołu w życiu, za chwilę dorosłej kobiety- JAJNIKÓW..Przez kilka lat takiego „zdrowego” dokarmiania w szkołach, (za)proponowanego przez (nie)odpowiedzialnych? medyków w randze rządowej z powierzonego stanowiska odpowiedzialnych za zdrowie Polaków, jest KPINĄ z NAS WSZYSTKICH!!!!!… Tak zaczynała się NIEPŁODNOŚĆ, która pochłonęła już wspomniane 3.500.000 par.Dokładnie takie same są początki i??..PRZYCZYNY GŁÓWNE!!! CUKRZYCY, czy MIAŻDZYCY….- P(a)NIE?? prof. med. Zembala..
Jak wytłumaczymy naszym dzieciom, już w coraz młodszym wieku na nie chorującym NIEPOTRZEBNIE!!! , że nie potrafiliśmy, jako dorośli, ochronić ich przed uznanymi panu podobnymi „autorytetami medycznymi”, którzy z tymi KRETYŃSKIMI poradami, od nieomal 50-ciu lat są właśnie SPRAWCAMI , odpowiedzialnymi za PANDEMIE” CUKRZYCY, NIEPŁODNOŚCI, czy MIAŻDZYCY!!!!..
P.S.
Doradca Żywienia , opartego na systemie odżywiania niskowęglowodanowego, energetycznie bogatego w tłuszcze (od)zwierzęce o długich łańcuchach , w pełni nasycone wodorem, czyli tłuszcze twarde pochodzenia zwierzecego , jest w stanie SKUTECZNIE wyleczyć uznane za Pandemicznie NIEULECZALNE przez medycynę wcześniej wymienione choroby gnębiące cywilizację..
Więc proszę tylko POMYŚLEĆ sobie, jak to jest, że ten Doradca, który NIE MA studiów medycznych, jest w stanie stworzyć, w krótkim czasie funkcjonalną lecznicę, gdzie z cukrzycy można całkowicie WYLECZYĆ nieomal każdego cukrzyka, spośród milionów w Polsce, a NIEPŁODNE pary , po 3-ch, cztrech miesiącach są zdolne mieć dzieci… A miażdżyca się cofa, przy pomocy..ŻÓŁTEK Ovych-Kur jaj, które w jednym żółtku mają ponad 200 mg Cholesterolu, a zawarta w nim LIZYNA, skutecznie wypłukuje złogi cholesterolowe u „nieuleczalnie” dotąd od lat chorego na miażdzycę. Te same żółtka z tym uznanym za niedobrym cholesterolem, pomagają pozbyć się cukrzycy typu 1 w ciągu nawet 1 tygodnia, a cukrzycy typu 2 w miesiąc czasu całkowicie odstawiając insulinę..

Proszę również POMYŚLEĆ!! – tylko, co jest w stanie osiągnąć Kadra na uniwersytetach ze specjalzacją Zdrowe Odżywianie idąc tą sprawdzoną już , również badaniami i w CODZIENNEJ PRAKTYCE przez lekarzy drogą?
Co i jak o wiele więcej osiągnąć może na tej „ubitej”i pewnej już drodze Kadra Uniwersytecka, biochemicznie i..lekarsko WYKSZTAŁCONA, jeśli TYLKO zainteresowałaby się tym rodzajem technologii leczenia, poprzez tylko WŁAŚCIWE ODŻYWIANIE, bez niepotrzebnych tu i sztucznych protez chemi-farmacji, sztucznego pędzenia hormonów czy chemicznej suplementacji.
Gdyby ta wykształcona już Kadra uruchomiła tylko swój potencjał intelektualny i organizacyjny, uznane za nieuleczalne choroby główne w szybkim tempie 2-ch, góra 3-ch lat wycofałyby się TRWALE, bez skutków ubocznych, a te i nowe już ze studentów wyszkolone Kadry, nie pozwolilyby się na nowo o(d)tworzyć starym Puszkom Pandory nieuleczalnych….Mamy szanse być w Europie LIDERAMI….

Surrealistyczne??

Quo-Vadis?- polska medycyno ??..

Zapraszamy do Gorzowa Wlkp. – szczególnie teoretycznie „wysoce usadowionych” adwersaży na ..zajęcia praktyczne :-))
Każdy człowiek, każdy Polak MUSI mieć prawo wyboru terapii ratującej (a nie rujnującej) zdrowie i życie…

Pozdrawiamy Państwa serdecznie..

Grzegorz Tylicki     Franciszek Iwko Sławomir Giżycki
tel. 571 270 526           517 637 358

P.S.

Sił witalnych człowieka nie próbuj(MY) więc
przywracać ( mocą sejmowej Ustawy) podając mu
chemiczne protezy IN-VITRO!!!), lecz traktując
problem naturalnie, Surrealistyczne?.. To właśnie
tylko ta WIARA w (te) medyczne „samo-autorytety”
powoduje, że błędy tychże „autorytetów”
przyjmowane są za wzorce… Poniżej zacytuję z
ostatnich dni cytat z wypowiedzi inż. Jerzego
Zięby, autorytetu w świecie medycyny
akademickiej uznanego w zakresie wiedzy
medycznej udzielającego wykładów w
uniwersytetach medycznych…lekarzom..

„CHOLESTEROL W DIECIE NIE STANOWI
ZAGROŻENIA !!!!! Ciekawe kiedy, otumanione
towarzystwo lekarzy i dietetyków polskich to w

końcu zrozumie i przestanie ludziom mówić jaki
to boczek jest niezdrowy, a jajka to już w ogóle…!
bo… cholesterol !! Ciekawe ile lat trzeba będzie
czekać, aż ta informacja zawita po polskie
„strzechy” uczelni medycznych. Ile ludzi, przez
następne lata będzie „uważać na cholesterol w
diecie”, bo tak powiedział lekarz lub dietetyk!
Można powiedzieć, tak… FOBIA
CHOLESTEROLOWA będzie w Polsce trwać
jeszcze wiele lat, zanim beton w wielu głowach się
nie skruszy pomimo tego, że… ci którzy tą fobię
stworzyli (Amerykanie) sami już od tego
odchodzą. Ciekawe ile to doktoratów czy
habilitacji trzeba będzie wywalić na śmietnik,
gdzie tematem była „walka” z cholesterolem w
diecie człowieka!!! Wiedziałem, że stanie się to
jeszcze za mojego życia :-))) Szkoda tylko, że ta
głupota trwała prawie 50 lat 🙁 Ciekawe kiedy
polska prasa zacznie o tym pisać???? Bardzo
Was proszę, przekazujcie tą informację wszędzie,
gdzie tylko się da!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *